Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Представник GSC Game World пообіцяв, що S.T.A.L.K.E.R. 2 не стане грою-сервісом

Студія знає, чого прагнуть фанати, і працює саме над масштабним однокористувацьким проєктом із нелінійним сюжетом.

Stalker 2

PR-менеджер GSC Game World Захар Бочаров завітав на подкаст «Пилим Трем». Там він, звичайно, не розкрив якихось смачних та гучних подробиць щодо майбутньої S.T.A.L.K.E.R. 2, але спростував деякі побоювання фанатів, та дав декілька коментарів щодо напрямку роботи авторів.

Після виходу дебютного трейлера в багатьох з’явилося таке припущення: якщо вже S.T.A.L.K.E.R. 2 з’явиться на старті в Game Pass, то він буде грою-сервісом. Не буде. Усе нормально. Ми знаємо, що чекають фанати оригінальної трилогії. У нас буде дуже великий сингл. Дуже крутий. Нелінійний. На багато-багато годин ґеймплею. У відкритому світі. Тобто ця така гра, у якомусь сенсі, очікувано, консервативна. Не переживайте, що це не буде той формат, якого ви очікуєте.

Захар Бочаров

Він додав, що зараз розробка проєкту знаходиться в активній фазі. Компанія Microsoft виступає партнером студії, але не видавцем. Також у студії вже знають дату виходу, але вирішили не оголошувати її через ситуацію з пандемією, аби потім не доводилося відкладати та розчаровувати фанатів. Гру випустять одночасно на PC та Xbox Series X/S.