Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Прем’єрі «Диво-жінки 1984» в кінотеатрах України бути!

«Мультиплекс» оголошує старт продажів квитків на цей фільм.

Диво-жінка

У теперішній ситуації у світі нові масштабні прем’єри — це справжнє свято. Мало того, що не кожна студія готова ризикувати, та випускати нові картини в такий час, так ще й не всі кінотеатри навіть за наявності прем’єр мають змогу їх показати.

На щастя, «Диво-жінка 1984» повз нас не проїде — прем’єра відбудеться в Україні! Кінотеатри мережі «Мультиплекс» показуватимуть вам цю картину в різних форматах уже з 16 грудня! Ви навіть уже можете замовити квитки на офіційному сайті «Мультиплекс»!

Диво-жінка 1984» є, мабуть, найочікуванішою прем’єрою цього року. Нарешті ми маємо змогу порадувати глядачів справжнім блокбастером від Warner Bros. За нашими очікуваннями, така прем’єра в декілька разів підніме відвідуваність кінотеатрів і ми розраховуємо, що 45–50 тис глядачів завітають в Multiplex у перший вікенд показу. У мережі кінотеатрів Multiplex «Чудо-жінку 1984» можна буде подивитись у всіх 28 кінотеатрах по всій країні з 16 грудня. Більше того, ми покажемо фільм у форматах 2D, 3D, IMAX 3D, ScreenX, 3DAtmos.

Катерина Зосіна, керівник департаменту комунікацій Multiplex

Нагадаємо, що нова частина «Диво-жінки» розповість нам про Америку 1980-х років. Холодна війна добігає кінця, і Діані Принц aka Диво-жінці доведеться боротися зі шпигунами Радянського Союзу. Головним ворогом героїні стане Гепарда — вигаданий персонаж у Всесвіті DC Comics, вічний ворог Диво-жінки. Крім того, творці стрічки планують якимось чином повернути Стіва Тревора, роль якого знову зіграє Кріс Пайн.