😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Презентація Night City Wire: усе, що розповіли про Cyberpunk 2077

«Брейнданс», новий сюжетний трейлер та навіть аніме-серіал за франшизою від Netflix!

Учора, 25-го червня, розробники Cyberpunk 2077 провели спеціальну презентацію гри. На ній показали ґеймплей проєкту, новий трейлер, розповіли про декілька «фішок», а також анонсували аніме-серіал за франшизою.

Тепер, давайте детальніше.

Сюжетний трейлер та трохи деталей

Розробники кажуть, що кадри в ньому взяті з прологу. На них демонструється знайомство Ві з напарником Джекі. Окрім цього вони разом готуються до завдання «фіксера» Декстера Дешона, який хоче отримати «чіп безсмертя».

Далі творці, на основі відео, розповіли декілька цікавих моментів:

  • Мокс — це одна з банд, з якими головному герою доведеться взаємодіяти за сюжетом. Її заснували у 2076-му році, а продовжує вона справу померлої Елізабет Борден, що тримала бордель.
  • Пустки за містом створені спеціально для переміщення на авто чи мотоциклі. Там є і квести, які не схожі за ґеймплеєм на ті, що можна знайти в Найт-Сіті.
  • Адам Смашер — кіборг, який уперше з’явився в настільній грі Cyberpunk 2036, і працює він на корпорацію Arasaka.
  • Віктор Вектор — не єдиний «лікар», що займається кібернетичними імплантатами. У грі їх буде доволі багато, а головний герой зможе налагоджувати з ними ділові стосунки.

Брейнданс

Також творці розповіли про особу технологію — Брейнданс. Вона дозволяє Ві повністю поринути в чужі спогади. При цьому він відчуває все, що відчувала людина, якій належать записані спогади.

У показаній частині ґеймплейю видно, як головний герой дивиться запис за допомогою спеціального пристрою. Відео можна аналізувати та сканувати окремі предмети чи звуки.

Брейнданс у світі гри — це ціла індустрія, яка використовується, як не дивно, і для розваг. Має вона і свій «чорний» ринок. Наприклад, записи вбивств, як та, що дивився Ві у відео, є нелегальними. Розробники кажуть, що система допомагає розповідати історії, та підіймати різні важливі теми, як дитячі травми та життя в Найт-Сіті.

Аніме-серіал за всесвітом

На трансляції також анонсували аніме-серіал під назвою Cyberpunk: Edgerunners. Ним займатиметься ніхто інший, як сервіс Netflix. Випустить він десять серій у 2022-му році. Сюжет сконцентрується на інших персонажах, а не героях гри, хоча події відбуватимуться також у Найт-Сіті.

Розробкою проєкту займатиметься токійська студія Trigger, яка розробляла Kill la Kill та Little Witch Academia. Саундтрек напише Акіра Ямаока (Silent Hill).

Повний запис Night City Wire