😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Про-гравці у FIFA замість футболу змагалися на турнірі в «Камінь-ножиці-папір»

Ось вам і офіційні «серйозні» змагання…

FIFA

Нещодавно ігрові сервери Electronic Arts атакувала гакерська група Lizard Squad. Таким чином вона показала безліч проблем із безпекою компанії. У підсумку це завадило не тільки підключенню до мережі для рядових гравців, але і просто повністю переписало принцип кваліфікаційного турніру FUT.

Справа в тому, що на цьому турніру ґеймери повинні запускати FIFA 20 через EA Licensed Qualifier. Як зрозуміло, зробити це з «поваленими» серверами неможливо. Що ж робити, коли професійні гравці всі вже зібралися та чекають на початок змагань? Організатори не вигадали нічого краще, ніж запропонувати всім обрати переможців за допомогою «Камінь-ножиці-паперу».

Я не можу в це повірити, EA! Нам буквально довелося грати в «Камінь-ножиці-папір», тому що ми не могли знайти один одного, щоби запросити в EA Licensed Qualifier. WTF! У мене все.

Окремо про-гравець додав, що це була друга фаза змагань, і за декілька хвилин через таку-собі дитячу гру пальцями він втратив можливість досягти власного швейцарського рекорду. Він залишився невдоволеним такою ситуацією.

Те, що все відбувалося саме так, підтверджують і інші ґеймери. Наприклад, Хасан Екер, що також брав участь у такому «турнірі», повідомив, що він «переміг із рахунком 3:1, який він «вибив» у грі «Камінь-ножиці-папір».