😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Про легендарного тренера київського ФК «Динамо» знімуть художній фільм

Історія про людину, яка «зробила» три епохальні супер-команди, які виховали українських володарів «Золотого м’яча».

Лобановський

Студія KINOROB уклала меморандум із київським «Динамо» на створення художнього фільму про Валерія Лобановського — легендарного тренера цього клубу. Інформація про це з’явилася на офіційному сайті «Кіноробу».

Картина отримає назву «Наставник», а вся показана історія заснована на реальних життєвих подіях. Сюжет розгортатиметься навколо роботи тренера в період 70-х років минулого століття.

До зйомок творці готуються вже півроку. Зараз закінчується робота над сценарієм, проводиться кастинг на ролі та створюються всі необхідні умови для початку знімального процесу.

Ми задумували «Наставник» як мотивуючий художній фільм, фільм-подію, фільм-підйом. Валерій Лобановський — справжній герой України та майже ідеальний персонаж фільму-байопіка: непростий унікальний характер, геніальна особистість і справді легендарна історична постать. Це людина, яка зробила цілих три епохальні супер-команди, кожна з яких не тільки залишила свій слід в історії футболу, але і виховала володарів «Золотого м’яча» — Блохіна, Бєланова та Шевченка.

Продюсери фільму