😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

«Продовжити «Назад у майбутнє» — це як продати дитину до проституції», — продюсер фільму

Після такого порівняння сподівання фанатів розвіялися практично повністю.

Назад у майбутнє

В інтерв’ю для BBC сценарист та продюсер фільму «Назад у майбутнє» Боб Ґейл дав зрозуміти, що продовження чи перезапускати франшизу ніхто не збирається. Він не просто розповів про відмову від будь-яких ідей на «нове життя» фільму, але і вщент розкритикував будь-які натяки на це. Для цього він використав доволі жорстке порівняння:

Знаєте, ви ж не продаєте своїх дітей до проституції. Це було б неправильно. Ми поставили крапку в кінці третьої частини. Плюс Майкл Джей Фокс зараз не в тій формі, щоби зніматися в кіно. Ніхто не хоче бачити Марті МакФлая з хворобою Паркінсона або іншого актора, який грає цю роль у продовженні.

Боб Ґейл

Можна було б подумати, що студія Universal могла б зняти продовження й без його згоди, але це не так. Згідно з контрактами Боба та режисера Роберта Земекіса, компанія не може нічого робити за франшизою без їхнього схвалення. До речі, вона не раз уже намагалася переконати їх обох таки зайнятися новим фільмом, але завжди отримувала однозначне «ні».

У 2015-му році Роберт Земекіс заявив, що Universal Pictures зможе перезапустити «Назад у майбутнє» тільки після їхньої з Бобом Ґейлом смерті. Схоже, вони обидва не збираються піддаватися жодним вмовлянням.