😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Продюсер «Месників» займеться новою екранізацією Dungeons & Dragons

Екшн у стилі Marvel чи щось зовсім інше?

Dungeons & Dragons

Компанія Entertainment One планує нову екранізацію рольової настільної гри Dungeons & Dragons. Як повідомляє Variety, до роботи над проєктом долучився Джеремі Латчем у якості продюсера, що відомий за фільмами Marvel Studios.

EOne повідомила про це в середу. Також нещодавно стало відомо, що Hasbro придбала кінокомпанію. Спільно створена нова екранізація Dungeons & Dragons за участі продюсера, який працював над серією фільмів MCU, таких як «Месники» та «Вартові Галактики», допоможе привернути увагу великої аудиторії.

Джеремі є надзвичайно талановитим продюсером, який має досвід створення справжніх фірмових фільмів із розміром та масштабом, які перегукуються з аудиторією та виокремлюються у світовому масштабі. У нашій новій захоплюючій епосі з Hasbro ми із радістю розпочнемо це партнерство і з нетерпінням чекаємо можливості поділитися з вами дивовижними проєктами.

Нік Маєр, президент EOne

Режисерами і сценаристами будуть Джон Френсіс Делі та Джонатан М. Голдштейн. Вони обидва працювали з Джеремі Латченом над стрічкою «Людина-павук: Повернення додому».

Спочатку прем’єру планували на 19 листопада 2021 року, але через пандемію коронавірусу студія Paramount, яка також братиме участь у створенні фільму, перенесла появу стрічки на 27 травня 2022 року.