Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Протягом 180 днів розвідка США повинна розкрити всі наявні дані про НЛО

Тут уже мова не про жарти чи «теорії», а про реальні дані та дослідження військових. Проте, не кваптеся хвататися за шоломи із фольги…

НЛО

Минулого грудня Дональд Трамп підписав законопроєкт на 2,3 трильйони доларів щодо відновлення після коронавірусу, він запустив доволі цікаву ініціативу. У зв’язку з усім цим (не будемо вдаватися в подробиці щодо коронавірусу, ми зараз не про це), розвідка США і всі пов’язані з нею агентства отримали наказ «у наступні 180 днів підготувати звіт для Конгресу». Крім іншого в ньому мають бути розсекречені всі дані, зібрані відносно НЛО.

Наразі директор національної розвідки та міністр оборони мають менше шести місяців на все це. Документ має містити детальний аналіз даних про НЛО, що є в усіх структурах, навіть у ФБР.

Звіт має визначити ще й рівень загрози національній безпеці з боку НЛО. Не дивлячись на те, що звіт має бути розсекреченим, він може містити додатки з засекреченими матеріалами.

В останні роки Пентагон декілька разів викладав у вільний доступ короткі відео, що були зроблені пілотами винищувачів. На записах показані об’єкти, природу та походження яких пояснити сучасними технологіями не вдалося.

Отже, якщо американська розвідка не знайде вихід із ситуації, то цього року вона буде зобов’язана повністю розсекретити все, що в неї є, відносно НЛО. Проте, мова не йде одразу про прибульців — є теорія, що всі ці об’єкти належали якимось країнам, що тестують новий вид засекречених технологій. Чи може то таки прибульці…

У будь-якому випадку, ми тут не намагаємося Вас у чомусь переконати. Ми кажемо лише наступне — є велика ймовірність, що наступного року ми побачимо все, що накопали в США на невідомі літаючі об’єкти. Може в них нічого й немає — хто знає. Чекаємо на шоу.