😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Прихильники консолей знизили рейтинг Cyberpunk 2077

Наразі оцінка гри коливається від 2 до 2,5 балів.

Користувачі PlayStation 4 знизили рейтинг одного з головних хітів цього року – Cyberpunk 2077. Оцінку у 2,5 бали проєкт отримав через низьку кількість кадрів, погану графіку та безліч багів.

Наразі, за інформацією Metacritic, середня оцінка Cyberpunk 2077 від прихильників PlayStation 4 коливається від 2 до 2,5 балів. Щодо користувачів Xbox One, ґеймери надали оцінку у 2 бали з 10 можливих.

Ось, які коментарі можна побачити на офіційній сторінці гри у PS Store:

У поточному стані в гру неможливо грати. Хибна реклама й абсолютна нечесність.

Неймовірно! Графіка як на PlayStation 3. FPS постійно падає, гра глючить і виглядає жахливо. CD Projekt RED створила найбільше розчарування за багато років. Як у поганому жарті.

Ця гра – просто якийсь бедлам, у який неможливо грати на оригінальній PlayStation 4. Частота кадрів постійно падає нижче позначки у 20 fps, а баги з’являються протягом усієї гри, яка йде до того ж в екстремально низькій роздільній здатності. Весь маркетинг цієї гри був оманливим, оскільки CD Projekt RED не показують, як гра працює на оригінальній PlayStation 4, але запевняла гравців, що вона працює на диво добре. Уникайте будь-якою ціною.

Цікавим фактом є те, що ПК-версія гри, яка здавалося б уникнула всіх неточностей та багів консольного побратима, має середній рейтинг. Наразі, за інформацією Metacritic, Cyberpunk 2077 отримала 6,2 бали від прихильників ПК-ґеймінгу.