😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

PS5 та Xbox Series X можуть не з’явитися у 2020-му році

Чому плани обох компаній можуть зруйнуватися?

PS та Xbox

Аналітики з дослідницької фірми DFC Intelligence спробували проаналізувати сучасний ігровий ринок та вплив коронавіруса на нього. Після деяких роздумів вони зробили висновок, що Microsoft та Sony, можливо, доведеться відмовитися від своїх планів щодо випуску консолей нового покоління наприкінці 2020-го року.

Експерти кажуть, що вірогідність переносу релізу одної чи обох консолей одразу доволі висока. Якщо ж вони таки вийдуть у запланований термін, то поставки можуть бути сильно обмежені, а коштуватимуть вони значно дорожче.

У даний час економіка знаходиться в безпрецедентному стані невизначеності. Навіть якщо ситуація проясниться через кілька тижнів, можливість виробництва і випуску нової ігрової системи вже серйозно постраждала.

DFC Intelligence

Слова представників компанії підтверджують і інші аналітичні структури, що дійшли до того ж висновку. Можливо, про такий неприємний перебіг подій розробники заявлять доволі скоро.

Наголошуємо, що це не офіційна заява когось із виробників консолей, а лише результат дослідження декількох груп аналітиків. У дійсності все може значно відрізнятися. Проте, варто звернути на це увагу й готуватися до найгіршого, адже коронавірус останнім часом псує плани всіх підряд.