😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Пивний бренд зібрав спеціальну «пивну» консоль

Тепер «грати під пивко» можна ще зручніше.

Bud

Виробник пива Bud вирішив зібрати власний варіант ігрової консолі, яка могла б допомогти ґеймерові зробити «гру під пивасик» значно комфортнішою. Виглядає такий девайс як упаковка із шести банок для пива. Жарти жартами, але консоль реальна.

Прозвали новий девайс BL6. Консоль доволі компактна. У комплекті з нею йдуть два ґеймпади, а в корпусі знайшлося місце ще і для проектора. Консоль має два спеціальних відсіки для охолодженого пива, які будуть ще й підтримувати ідеальну температуру для напою.

Девайс від початку має шість ігор: Tekken 7, SoulCalibur VI, Broforce, R.B.I. Baseball 20 та ще два ексклюзиви. Перший із них — це Flashlight Freeze Tag, де потрібно ховатися в темних місцях від променів фонарів, а другий — Six Puck, у якому потрібно грати в особливу версію аерогокею.

Технічні показники автори не повідомляють. Представники Bud лише жартують, що пам’яті в консолі «більше, ніж вам потрібно», а вбудований накопичувач «вміщує аж дві банки Bud Light». Також відомо, що проектор працює в розширенні 720p та силою освітлення 500 люмен. Вбудована батарея може забезпечити до двох годин ґеймінгу без підзарядки.

За даними компанії, у вільному продажі консолі не буде. Вона є тільки в одному екземплярі, й отримає її тільки переможець спеціального аукціону. Наразі відомо, що в процесі торгів вартість BL6 уже склала більше, ніж 4 тис доларів.

Аукціон триватиме до 20 листопада. Гроші з нього передадуть на благодійність.