😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Райан Рейнольдс детально розповів про створення третьої частини «Дедпула»

«Це найкращий фільм, у якому я коли-небудь знімався».

Deadpool

Нещодавно відомий голлівудський актор Райан Рейнольдс надав велике інтерв’ю виданню Total Film, у якому розповів деякі деталі нового фільму «Головний герой». Також Райан відверто поділився своїми думками щодо третьої частини «Дедпула».

Нагадаємо, що після того, як компанія Disney придбала Fox, велика доля шанувальників «чорною комедії» переймалася через те, як же тепер дані проєкти будуть створюватися. Наразі ж стало відомо, що навіть виконавець головної ролі у фільмі зовсім не має думки, що з буде відбуватися з картиною.

Хлопці, я дійсно не знаю. Так, ми всі в Marvel перебуваємо в підвішеному стані. Я не можу говорити за всіх. Просто озвучую те, що бачу зі свого місця. Що буде далі, подивимося.

Як зрозуміло зі слів актора, Райан сподівається на успішний результат. Він вважає, що Marvel люблять та вміють знімати хороші фільми, тож ніщо не має вплинути на фінальний варіант картини. Ось як Райан Рейнольдс завершив розмову щодо третьої частини «Дедпула»:

Насправді, коли Дісней купив Fox, я побачив у цьому гарну перспективу, а взагалі це найкращий фільм, у якому я коли-небудь знімався.