😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Райан Рейнольдс показав уривок із фільму «Головний герой»

Подарунок усім фанатом, які чекали на картину від 20th Century Fox та Disney.

Free Guy

Як раніше повідомлялося, фільм «Головний герой» із Райаном Рейнольдсом у головній ролі перенесено на кінець поточного року через пандемію коронавірусу. Аби пом’якшити очікування фанатів даної картини, актор поділився уривком зі стрічки від 20th Century Fox та Disney.

Наразі «Головний герой» має з’явитися в кіно 11 грудня поточного року. Нагадаємо, що раніше картина мала вийти в липні.

Уривок, який опублікував Райан Рейнольдс, уже пройшов фінальний монтаж. У ньому можна побачити як персонаж готується до чергового робочого дня. Він робить собі пластівці з молоком та дивиться ранковий випуск новин, у якому ведучій у спокійному тоні повідомляє про прекрасний сонячний день, наповнений вбивствами, кілерами та військовою технікою.

За сюжетом фільму, персонаж Райана Рейнольдса живе в рутині, що наповнена вибухами та пограбуваннями. Головний герой працює в банку, до якого вриваються грабіжники майже кожної хвилини. Зазвичай вони не вступають у сутички зі злочинцями, але персонаж Райана Рейнольдса одного разу вирішив спробувати зупинити пограбування. Давши відсіч грабіжнику він усвідомлює, що є звичайний NPC у відеогри, котра надає можливість користувачам робити все що завгодно.