Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Раян Рейнольдс записав для Г’ю Джекмана оригінальне привітання з днем народження

У ньому Раян повідомив, що «увіз» його дружину та рідних в Атланті, аби вони святкували день народження Джекмана без нього самого.

Рейнольдс Джекман

Учора Г’ю Джейкману, якого ми знаємо найбільше за роллю Росомахи, виповнилося 52 роки. Свої привітання йому висловили чимало відомих особистостей. Не обійшов таку події й головний «інтернет-ворог» актора Раян Рейнольдс із їхньою «вічною війною».

На своїй сторінці в Instagram Раян виклав відео, де вітав іменинника. Наприкінці начебто доволі милого звернення він повідомив, що увіз його рідних в Атланту. Там Рейнольдс зараз знімається у фільмі «Червоне сповіщення» разом із Двейном Джонсоном та Ґал Ґадот.

Гей, Г’ю! Просто хотів тебе привітати з днем народження і сказати, що я люблю тебе. Я в Атланті, хотів би відсвяткувати разом із тобою. Ти міг помітити, що сьогодні вранці в будинку було трохи тихо. Це тому що я забрав Деб, дітей, собак, друзів і меблі разом із собою, щоби вони відзначили твій день народження в моїй компанії. Ми відмінно проводимо час. Сумуємо за тобою.

Джекман репостнув відео Рейнольдса собі в сторіс, а пізніше виклав новий арт. Його створив відомий у мережі художник BossLogic до дня народження Г’ю.

Райан Рейнольдс оригинально поздравил Хью Джекмана с днем рождения — он «увез» его жену в Атланту