😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Реальні історії від Reddit: батьки переконали свою дочку, що історія Гаррі Поттера — реальна, і він існує

Також дівчинка шкільного(!) віку впевнена в тому, що вона — чарівниця.

Гаррі Поттер

Не так давно на Reddit з’явилася історія про дивне та незвичайне виховання дівчинки шкільного віку. Усе, що відбувається в їхній родині, викликало чимало галасу в мережі. Зараз пост видалено (скоріш за все — через занадто велику кількість критики).

Тепер перейдемо до самої історії. Пристрасні фанати історій про Гаррі Поттера розповіли про те, як виховували свою дочку. Із самих ранніх років вони переконували її в тому, що цей чарівник, як і весь світ магії, дійсно існує. Більш того, вони постійно говорили їй про те, що вона й сама зможе творити закляття.

Як розповіли самі батьки, вони навіть консультувалися з приводу такого методу виховання з учителькою дівчинки. Невідомо як та чому, але остання, начебто, схвалила їхні методи.

Для чого ж взагалі вони це роблять? На їхню думку, це допоможе їхній дочці «не вірити в майбутньому всьому підряд». Начебто, коли правда розкриється, вона зможе запросто передивитися свій світогляд.

Проте, інші користувачі зовсім не згодні з такою методикою, і це м’яко сказано. Ці батьки отримали чималу кількість критики та звинувачень у психологічному насильстві над дитиною. Люди вважають, що такий підхід може привести до булінгу від інший дітей, а також спровокувати повну недовіру до батьків.

Ось справжнє жорстоке поводження з дітьми.

11-й день народження для цієї дівчинки стане чимось на зразок удару битою по обличчю.

Змусити її спати під сходами було б не так жорстоко.