😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Red Dead Redemption 2: NPC захистив ґеймера від нападу

Може історія, яку розкаже фільм «Вільний» із Райаном Рейнальдсом усе ж таки може відбутися в реальномі світі?

У грі Red Dead Redemption 2 від Rockstar Games досить часто трапляються дивні випадки. Воно й не дивно, бо гра має великий відкритий світ та безліч варіантів взаємодії персонажа та ігрових об’єктів.

Користувач порталу Reddit під нікнеймом DMarlow310 опублікував відеоролик з описом дивної історії, що з ним трапилася під час гри в Red Dead Redemption 2. У грі й раніше були випадки, коли деякі події здаються ненормальними, але здебільшого фанати могли пояснити причину таких «диковинок». Наразі жодному з гравців поки що не вдалося зрозуміти чим керувався NPC коли захистив DMarlow310 від нападу.

Як видно на відеоролику, на ґеймера біля бару кидається NPC з кулаками. Через декілька секунд після даної події з натовпу людей виходить «чоловік» і холоднокровно вбиває нападника рятуючи DMarlow310. Після «акту допомоги» герой відео спокійно вирушає далі по своїм справам.

У коментарях під постом гравці зазначили, що також ставали свідками подібних подій, але тоді відбувалася перестрілка. Тож схожу поведінку можна пояснити випадковим потрапляння кулі у свого напарника. Цікаво, що деякі користувачі пошуткували, що «NPC рятівник» просто помстився за Гевіна, загадкового персонажу з Red Dead Redemption 2, якого протягом усієї гри відчайдушно шукає його друг.