😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Рей Фішер більше не збирається працювати з головою DC Films

Актор назвав його брехуном, процес роботи над «Лігою справедливості» — жахом, а роль Кіборга в майбутніх картинах тепер під величезним питанням.

Кіборг

Актор Рей Фішер, який виконував роль Кіборга в «Лізі справедливості», уже доволі давно конфліктує з Warner Bros. У своєму новому повідомленні він негативно висловився на своїй сторінці в Twitter про президента DC Films Волтера Гамаду. Окрім звинувачень у брехні актор заявив, що не буде більше брати участь у проєктах цієї людини.

Волтер Гамада — з числа найнебезпечніших людей, готових покривати інших. Він робив усе, щоби знецінити цілком реальні проблеми, які аналізували під час розслідування виробництва «Ліги справедливості».

Він робив це за допомогою брехні й невдалої спроби PR-відділу WB дискредитувати мене 4 вересня. Я не стану брати участь у жодному проекті, який пов’язаний із ним.

Рей Фішер

Щодо його слів про 4 вересня: тоді почалося розслідування проти керівництва Warner Bros. Сама компанія каже, що це було за ініціативи самого Фішера, а потім він відмовився допомагати в розслідування. У грудні перевірка закінчилася, а голови «Ворнерів» пообіцяли все виправити та не допустити повторення ситуації.

До цього Рей вів перемови щодо повернення до ролі Кіборга в сольному фільмі про Флеша. Проте, якщо враховувати цю ситуацію, сильно на це сподіватися не варто. Остаточно ні актор, ні компанія поки нічого не заявляли.