😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Репер Post Malone проведе благочинний турнір в «пивний понґ»

Чого тільки не зробиш задля порятунку людства.

Post Malone

Світ на карантині, а разом із ним і співаки. Багато з них проводять онлайн-концерти, але це не стосується реп-виконавця Post Malone. Натомість він із друзями запланував епічний турнір у «пивний понґ». Це алкогольна гра, у якій гравці кидають м’яч для настільного тенісу (пінг-понгу) через стіл, прагнучи потрапити їм у кухоль або склянку з пивом, що стоїть на іншому кінці цього столу. Якщо куля у результаті потрапить в стакан команди суперника, то вміст споживається цією командою, а саму склянку прибирають зі столу.

У змаганні під назвою «Ballina Cup» братимуть участь імениті люди. Серед них приймаючий у спортивному клубі Kansas City Тревіс Келс, колишній гравець в американський футбол Роб Гронковскі, модель Каміль Костек, колишній захисник Джоні Мензел, виконавець Machine Gun Kelly, співак Кен Браун та бейсбольні пітчери Тревор Бауер і Майк Клевінгер.

Як бачимо, Post Malone підібрав доволі спортивну компанію для алкогольних ігор. Такий захід відбудеться протягом восьми днів. Оскільки зараз збереження соціальної дистанції є запорукою безпеки, друзі збиратимуться у відеочаті задля двох матчів за одну ніч.

Кожна команда сплатить вступний внесок, далі кошти спрямують на боротьбу з COVID-19. На кону пам’ятний трофей та реслерський пояс!