😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Режисер «Еноли Голмс» із Генрі Кевіллом заявив про бажання зняти одразу 5 сиквелів

Усе через успіх нової картини.

enola-holmes

Новий фільм «Енола Голмс», який нещодавно вийшов на Netflix за участю Генрі Кевілла в ролі легендарного Шерлока, став фактично найпопулярнішим на сервісі в 78 країнах. Сервіс дійсно планував розробку продовження картини у випадку успіху фільму, але режисер проєкту, схоже, занадто перекуштував успіху. Він уже заявив про готовність зняти одразу п’ять сиквелів.

Нагадаємо, що головну роль виконала зірка «Дивних див» Міллі Боббі Браун. Роль Шерлока Голмса, як ми вже казали, дісталася Генрі Кевіллу. Також у картині знялися Гелена Бонем Картер та Сем Клафлін. Режисер, який тут і обіцяє так багато продовжень, Гаррі Бредбір раніше ставив декілька серій шоу «Погань» та «Вбиваючи Єву».

Я сподіваюся, що в мене вистачить сил. Було б круто. Комусь доведеться попітніти! Було б чудово зняти ще п’ять фільмів із цієї історії. У них ще є про що розповісти, більш того — про цю епоху.

Гаррі Бредбір

Netflix ще нічого не вирішив щодо продовження фільму. Проте, оскільки сподівання на продовження в разі успіху картини вже були, то навряд-чи анонс другої частини змусить себе довго чекати. Проте, навряд-чи це буде п’ять фільмів.