Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Режисер «Мисливців на привидів» показав новий кадр із майбутнього фільму

Водночас він розкрив трохи деталей про сюжет картини.

Мисливці на привидів

Фільм «Мисливці на привидів: З того світу» стане прямим продовженням оригінальних фільмів у цьому всесвіті. У ньому з’являться головні актори, що знімалися в перших класичних частинах, включно з Біллом Мюрреєм, Деною Ейкройд та Ерні Гадсоном.

Режисером картини виступить Джейсон Райтман — син Айвана Райтмана, що знімав оригінальні стрічки. Тепер молодший поділився новим кадром із майбутнього фільму, а також трохи розповів про сюжет.

Джейсон Райтман показал новый кадр из новых «Охотников за привидениями» и рассказал о сюжете фильма | Канобу - Изображение 1

Джейсон Рітман зміг ще на початку грудня показати фільм своєму батькові.

Батько майже не виходить із дому через ковід, але він пройшов тест, надів маску й поїхав на Sony, щоби подивитися фільм разом зі студією. Потім він заплакав і сказав: «Я так пишаюся тим, що я твій батько». Це був один із найбільших моментів у моєму житті.

Джейсон для Empire в першому інтерв’ю про фільм

Події фільму перенесуться в Оклахому, де нові головні герої-підлітки знайшли заховану машину та техніку Мисливців. Режисер хотів зробити фільм таким страшним, якими були оригінальні стрічки. Це мало бути одночасно і смішно, і моторошно. Джейсон каже, що йому це вдалося.

Фільм очікується 10 червня 2021-го року.