😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Режисер «Не час помирати» не планує доопрацьовувати стрічку

Її прем’єру відклали через коронавірус.

Не час помирати

Спілкуючись зі своїми підписниками в Instagram, режисер 25-го фільму про Джеймса Бонда «Не час помирати» Кері Фукунага заявив, що не планує повертатися до стрічки й щось у ній змінювати. Подібні питання виникли тому, що прем’єру перенесли на кінець осені, тобто в авторів картини з’явився додатковий час. Однак, за словами режисера, робота над фільмом закінчена й тепер залишається дочекатися його виходу на екрани.

Люди запитують мене про це, і, хоча, додатковий час був приємним бонусом, ми закінчили роботу, коли завершився постпродакшн. На щастя, це трапилося перш ніж усе закрилося через COVID-19.

Кері Фукунага

Крім того, режисер запевняє, що продовжити роботу над стрічкою неможливо, в тому числі, через брак грошей.

Хоча «Бонд» — великий проєкт, ми все одно повинні оцінювати витрати й вартість виробництва. Як і з будь-чим іншим, із картиною можна возитися безкінечно. Фільм є чудовим і таким, яким він вийшов. Сподіваюся, ви теж так подумаєте, коли подивитеся його.

Кері Фукунага

Нагадаємо, «Не час помирати» повинен був з’явитися на екранах 9 квітня 2020 року. Проте пандемія коронавірусу все змінила — тепер вихід фільму запланований на 12 листопада.