😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Режисер нового «Бетмена» показав фото Бетмобіля

Схоже, Темний лицар оновив свій автопарк.

Режисер фільму «Бетмен» із Меттом Рівзом у головній ролі, Метт Рівз оприлюднив на своїй сторінці в Twitter перші знімки Бетмобіля. Машина дуже відрізняється від тих, що ми могли бачити в попередніх картинах за всесвітом Темного лицаря.

Схоже, автори картини вирішили зробити більше акценту на реалістичності. Новий Бетмобіль схожий на звичайний muscle car з деякими абґрейдами, а не на мінітанк на колесах, як це було раніше. Добре це чи погано — побачимо вже після прем’єри картини, яка відбудеться на українських екранах 24-го червня 2021-го року.

Бетмобіль 1
Бетмобіль 2
Бетмобіль 3

Хочемо запитати: а ви вже вирішили, де дивитися новий фільм? Чи є ще купа картин, які ви так хотіли б побачити, але так і не встигли потрапити до кінотеатру? Може, вам взагалі не подобаються ці походи до переповнених залів? Пропонуємо завітати до наших друзів — мережі мінікінотеатрів «Кінобокс». Там вам не доведеться чекати на сеанс чи дивитися щось одне — ви обираєте свій час і дивитеся все, що побажаєте у своєму персональному маленькому кінотеатрі з великим екраном! Там будете тільки ви та ваші друзі, адже кімнату з вашим місцем відпочинку ви можете зачинити та зануритися у світ кіно з головою!