😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Режисер нового «Загону самогубців» натякнув на смерть деяких головних героїв фільму

Під загрозою навіть життя Гарлі Квінн!

Гарлі Квінн

У соцмережах продовжуються активні обговорення фільму «Загін самогубців» Джеймса Ґанна. У процесі мова пішла про долю персонажів. Один із користувачів припустив, що Гарлі Квінн має обов’язково вижити до самого кінця, адже студія має на неї ще купу планів у майбутньому.

Проте, у коментарях несподівано з’явився й сам режисер-постановник фільму. За його словами, керівництво дозволило йому робити фільм саме таким, яким він його бачить. Це стосується й долі будь-якого з персонажів.

DC не захищає жодного персонажа. Вони дали мені повну свободу дій. Це було однією з умов, про які ми домовлялися ще до того, як я прийшов на проєкт. Не хочу нікого шокувати, але всі повинні знати, що може трапитися що завгодно.

Джеймс Ґанн

Пізніше режисер вирішив ще більше заінтригувати персонажів, влаштувавши такий-собі опит. Йому стало цікаво, хто на думку фанів зможе пережити «Загін самогубців». Більш того, він запропонував назвати тільки двох таких антигероїв.

Це звичайно не означає, що точно врятуються тільки двоє, або взагалі хоч хтось помре. Режисер тільки дав зрозуміти, що доля персонажів вирішується в процесі виробництва та за задумом авторів.

Прем’єра фільму запланована на 5 серпня 2021-го року.