😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Режисер «Загону самогубців» підтвердив теорію про «фейкових Гарлі Квінн» у фільмі

Джокер завжди залишається Джокером.

Загін Самогубців

Девід Ейр, режисер фільму «Загін самогубців» несподівано відповів на одну з фанатських теорій. Вона стосується Гарлі Квінн та її «невдалих замін». Давайте розглянемо трохи детальніше.

Користувач Twitter під нікнеймом ColdBloodedJoke звернув увагу на деякі сцени з Джокером у фільмі. На них він на задньому фоні виділив жінок у червоному. Фанат припустив, що тут натякається на «несправжніх Гарлі Квінн». Оскільки в цей час сам Квінн була в тюрмі за сюжетом, то це не могла бути вона.

Моя теорія полягає в тому, що коли Гарлі викрали, Джокер змусив різних дівчат переодягнутися в Гарлі. Потім він зрозумів, що ніхто не може її замінити, і вбив їх.

У старому мультфільмі про Бетмена був схожий епізод. Джокер найняв дівчину, щоби вона замінила йому Гарлі, але та виявилася йолопом і навіть назвала його містером Джі [замість містера Джея]. Він направив на неї зброю, але за правилами дитячого мультфільму його вчасно зупинив підручний.

Режисер Девід Ейр не встав вдаватися до подробиць чи обговорень, і коротко відповів: «Це не помилка».

Доволі нечасто фанати можуть насолодитися підтвердженням власних теорій від творців того чи іншого проєкту. Проте, цього разу невідомий користувач може пишатися своїм детективним розумом.