😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Режисера «Загону самогубців» звинувачують у сексуалізації Гарлі Квінн

«Ти до неї ставився як до речі», — пишуть у мережі.

Гарлі Квінн

10 квітня режисера «Загону самогубців» Девіда Ейра у прямому ефірі попросили прокоментувати його фільм. Під час розмови один із користувачів написав, що Гарлі Квінн сексуалізували протягом усього фільму, та додав, що в «Хижих пташках» вона «була реальним персонажем, а не тим, що просто милує око». У відповідь на це постановник написав, що сюжетну лінію Гарлі «випотрошили», хоча цей фільм мав належати їй.

Слухайте, я намагався. Я ретельно переніс Гарлі з коміксів. Зараз усе про політику. Усе. Я просто хочу розважати. Буду старатися.

Девід Ейр

На цю заяву режисера уже інший користувач написав такий коментар:

Жіночий персонаж в образливих відносинах — це вже політика, мій друже. Те, як твоя камера її показувала, було політикою. Те, як ти її використовував, було політикою. Ти до неї ставився як до речі, а вона все одно піднялася над цим. Це теж було політикою.

Девід Ейр подякував користувачеві за вдумливе повідомлення. Окрім того режисер також запевнив, що росте і вчиться в мінливому світі.

Радимо вам подивитися на те, як можуть виглядати супергерої Marvel у старості. Також пропонуємо переглянути відео про зйомки фінальної сцени «Венома», що його опублікував Том Граді.