😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Режисери останніх «Месників» хочуть знову попрацювати з акторами Marvel

Варто зауважити, що почасти їм це вже вдалося.

брати Руссо

Співрежисер останніх «Месників» Джо Руссо в розмові з виданням ComicBook.com зізнався, що вони з братом не проти того, аби в майбутньому знову попрацювати з акторами фільмів Marvel Studios. Постновники вже обговорювали можливі проєкти із Крісом Евансом, Крісом Гемсвортом, Робертом Дауні-молодшим і Томом Голландом, виконавцем головної ролі в їхній новій стрічці «Черрі».

Ми були б раді зробити що-небудь із Робертом Дауні, ми обговорюємо з ним кілька речей. Є інший проєкт, про який ми говорили з Евансом. Є два проєкти, і ми їх обговорювали з Гемсвортом. Є ще дещо, про що ми розповідали Тому Голланду.

Джо Руссо

Колектив Marvel режисер називає їхньою з братом «сім’єю».

Ми любимо нашу сім’ю, нашу сім’ю Marvel. Багато часу ми провели разом, чимало повеселилися разом. Нам подобається разом працювати, для нас із братом це дуже важливо.

Джо Руссо

Хоча наразі брати Руссо більше сконцентровані на продюсерській діяльності, вони «не забувають думати» і про свій майбутній великий фільм.

Наше завдання — розробляти великі проєкти для нас з Ентоні. У цьому мета компанії. Але ми також продюсуємо нову стрічку Дена Квана й Деніела Шайнерта «Все, всюди, одночасно». У нас є проєкт із подружжям Обама, у нас є проєкт із Томом Брейді, спортивна документалка. Ми рішуче налаштовані працювати з цікавими, розумними, творчими людьми. Проте заразом ми точно думаємо: яким стане наш наступний великий фільм-подія?

Джо Руссо

Зараз постановники закінчують роботу над драмою «Черрі». Крім того Руссо виступили продюсерами бойовика від Netflix «Евакуація» з Крісом Гемсвортом, та стрічки «21 міст» із Чедвіком Боузманом. У їхніх планах екранізація гри «Magic: The Gathering», коміксів «Квантум і Вуді» та «Грімджек», а також продюсування ігрового римейку мультсеріалу «Битва планет».

брати Руссо

Раз зайшла мова про Marvel, радимо вам подивитися, як актор із цього кіновсесвіту потролив фанів образом Зеленого ліхтаря. Також зверніть увагу на нові дати виходу фільмів Warner Bros.