😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Рідлі Скотт хоче «переродити» фільм «Чужий»

Режисер уже має ідею для майбутнього сюжету.

Чужий

Рідлі Скотт розповів Los Angeles Times про своє бажання продовжити франшизу «Чужий». Англійський кінорежисер в інтерв’ю поділився деякими деталями знімального процесу оригінального фільму 1979 року. Також зізнався, що вже має ідею для майбутнього приквелу.

Після першого фільму, у 2012 році відбулася прем’єра «Прометея». Картина повинна була стати приквелом оригіналу 1979 року. У 2017 році вийшов фільм «Чужий: Заповіт», який мав бути другою частиною трилогії. На жаль, останній зібрав найменшу касу з усіх історій. Натомість Скотт вірить, що у франшизи «Чужого» є майбутнє, але їй для цього потрібно «переродитися».

Коли я працював над першим фільмом, мені було цікаво, для чого було створено цю істоту й чому вона перебувала на цього роду військовому кораблі з яйцями. Яке призначення цього судна та яєць? Ось і запитання для наступного сюжету — хто та чому?

Рідлі Скотт

Режисер також розповів, що у фільму 1979 року головний герой Ріплі мав бути чоловіком. Рішення запросити на роль акторку Сігурні Вівер було ініціативою президента 20th Century Fox.

Він сказав: Чому Ріплі не може бути жінкою?». А потім настала довга пауза і я зрозумів, що навіть не думав про це. Вирішив, що, а чому б і ні — це свіжо. Так і вийшло.

Рідлі Скотт