😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Рік та Морті прорекламували PlayStation 5

Поки скажений вчений рахує зароблені на цьому гроші, Морті намагається вигадати прямо під час запису, що його взагалі говорити про консоль.

PS5

Телеканал Adult Swim випустив нове відео, у якому Морті намагається прорекламувати PlayStation 5. Він потроху накидує інформацію з підказок Ріка, який у цей час рахує грошенята, що вони заробили на цьому ж ролику. За 30 секунд запису Морті встиг згадати з особливостей PS5 тільки швидкі завантаження та SSD, та деякі переваги контролеру DualSense.

Голова Sony Enteractive Entertainment з маркетингу Ерік Лімпел вважає, що автори «Ріка й Морті» вміють «обурливо показати поп-культуру та індустрію розваг», і там самим створює популярний контент та «культові моменти». Саме тому компанія вирішила співпрацювати з ними в рекламі нового покоління.

Нагадаємо, що офіційний реліз PS5 уже відбувася навіть в Україні, але через нестачу девайсів доведеться їх ще трохи почекати. Що ж до «Ріка й Морті», то цей мультик випустив останню серію четвертого сезону закінчився цього року, але Adult Swim уже замовила щонайменше 60 нових серій.