😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Riot Games почала активно зазивати спеціалістів для роботи над MMORPG за League of Legends

Схоже, від ідеї відмовлятися ніхто не збирається, але новин у найближчий час чекати не варто.

LOL

Уперше про те, що Riot Games збирається створити MMORPG за своєю League of Legends стало відомо в грудні минулого року. Про це тоді розповів віце-президент з IP Ґреґ Стріт. Він повідомив, що керівництво назначило його головним за цим проєктом після того, як спільнота LOL виявила інтерес до такого кроку.

Ще тоді на сайті компанії з’явилося декілька нових вакансій, які запрошували людей працювати над новим неанонсованим проєктом. Тепер з’явилася окрема сторінка для всіх претендентів якимось чином узяти участь у створенні цієї MMORPG. На цій сторінці всі можуть залишати свої резюме.

Водночас, окремих вакансій із чіткими вимогами чи, хоча б, вказаними професіями, у компанії немає. Раніше ж її представники повідомляли, що їм потрібні ґеймдизайнери, інженери ґеймплею, дизайнери інтерфейсу, художники та інші спеціалісти для роботи на етапі продакшну.

Ні, це не сон, ми працюємо над MMORPG по League of Legends! Ми знаємо, що для розробки MMO потрібно багато людей, і нам знадобиться досить велика команда для рейду, якщо ми хочемо оживити світ Рунтерри.

Ми шукаємо розробників із досвідом роботи над MMO, однак це не вимога для кожної позиції. Ви можете проявити інтерес і залишити резюме. Якщо в нас з’явиться відповідна вакансія, ми можемо зв’язатися з вами.

Riot Games

Оскільки очевидно, що гра ще тільки на папері існує, то новин про неї в найближчий час чекати не варто.