Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Riot Games та Bungie разом подали до суду на розробників читів

Збитки від діяльності GatorCheats компанії оцінили в мільйони доларів.

чити

Riot Games та Bungie подали спільний позов до суду проти Камерона Сантоса та інших працівників групи GatorCheats. Остання розробляє та продає чит-коди для ігор Valorant та Destiny 2. У документі позивачі вимагають припинити протиправну діяльність групи.

За позовом, GatorCheats розповсюджують чити через свій сайт та розсилку електронною поштою, а також через Discord та Telegram. Група продає програмне забезпечення, яке допомагає обходити античити ігор, та без проблем вмикати аім, вх і т.д.

До позову Bungie відправляла листа GatorCheats, у якому вимагала припинити розповсюдження чит-кодів. Після цього розробники нечесного ПЗ попередили клієнтів, що припиняють продає читів, але продовжували підтримку забезпечення для тих, хто купити їх уже встиг. Водночас юристи Bungie стверджують, що група аж ніяк не припинила продаж, і продовжила його тихенько на закритій частині сайту.

Riot та Bungie стверджують, що група продає чити по 90 доларів на місяць користування, або ж по 500 доларів на «вічний» доступ. Компанії оцінюють прибуток GatorCheats в «сотні тисяч доларів», а от свої збитки — у мільйони доларів.

Вимоги розробників прості — припинити продаж читів та отримати компенсацію. Звинувачення при цьому наступні — торгівля незаконним програмним забезпеченням, допомога в порушенні користувацької угоди гравцями, а також недобросовісна конкуренція.