Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Riot Games завчасно розкрила подробиці про нового агента Valorant

Є навіть відео з демонстрацією його здібностей.

Valorant

Розробники студії Riot Games трохи поквапилися, і завчасно оприлюднили інформацію про свого нового агента для Valorant на ім’я Killjoy. Він має з’явитися в новому акті, який очікується вже доволі скоро. Скоріш за все, можна навіть сподіватися на його запуск на початку серпня.

Окрім текстових даних на YouTube також з’явилося відео, де демонструються здібності нового героя. Зрозумівши свою помилку, студія швидко його видалила, але, як ми знаємо, в Інтернеті такий «фокус» не пройде, бо користувачі вже встигли його зберегти.

Отже, що ж вмітиме новий агент?

  • Alarmbot — агент випускає бота, який нападатиме на ворогів у деякому радіусі. Окрім того, цілі, які уразить бот, будуть вразливими для подвійної шкоди з усіх джерел;
  • Turret — на землю встановлюється турель, яка може стріляти у ворогів на 180 градусів перед собою;
  • Nanoswarm — агент кидає гранату, яку пізніше можна активувати, що випустить у невеликому радіусі рій наноботів, які наноситимуть ворогам шкоду;
  • Lockdown (ультимативна) — на землі встановлюється пристрій, який деякий час набирає заряд, а потім накладає на ворогів у доволі великому радіусі негативні ефекти, типу сповільнення. Проте, пристрій можна знищити до активації.