😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Riot пропонує до 100 тисяч доларів тим, хто знайде вразливість у Valorant

Закрите бета-тестування вже в самому розпалі.

Valorant

Разом із грою Valorant від Riot у комплекті також йде новий античіт Vanguard. Після його анонсу він визвав багато побоювань із боку спільноти ґеймерів.

Справа в тому, що античіт встановлюється як драйвер із доступом до ядра операційної системи, що може призвести до поганих наслідків. Студія-розробник уже запевняла спільноту, що не «зливає» через Vanguard нічого зайвого та ретельно перевіряє античіт на вразливість. Цього разу Riot вирішила остаточно довести безпеку свого продукту та запропонувала всім охочим спробувати знайти «слабкі місця» Vanguard.

Кожен хто зможе знайти «дірку» та задокументувати її — отримає від студії-розробника до 100 тисяч доларів. Головною можливою вразливістю Vanguard може бути виконання коду на рівні ядра й неавторизований доступ до особистих даних, які можуть відбуватися без участі користувача або вимагати лише одного «кліку». Саме на це Riot рекомендує звернути увагу всім «полювальникам на слабкі місця».

Звичайно, що за умовами пошуку вразливостей, учасники зобов’язуються не передавати знайдені «дірки» третім особам. Якщо «полювальник» знехтує правилами — винагороду йому не сплатять.Допомагає Riot у проведенні пошуку вразливостей HackerOne, з якою студія-розробник працює вже протягом шости років. За цей час компанія встигла сплатити більш ніж два мільйони доларів за знайдені «дірки» у своїх проєктах.