😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Роберт Дауні молодший зізнався, що шолом Залізної людини повністю його сліпив

Через це довелося звернутися за допомогою до сучасних технологій.

Залізна людина

Під час свого нещодавнього інтерв’ю Роберт Дауні-молодший розповів про зйомки першого фільму «Залізна людина». За його словами, тоді автори вирішили спробувати знімати актора в повноцінному костюмі супергероя.

Розповів він про це на передачі «Мій наступний гість не потребує представлення», яку веде Девід Леттерман. Він запитав у Роберта, чи правда на ньому під час зйомок був шолом, що відкривається, чи його домальовували за допомогою графіки. На це він відповів наступне:

Спочатку він був на мені. Тоді все було реально. Студія хотіла витратити якомога менше на додавання комп’ютерної графіки. Так що я пам’ятаю, як узяв шолом, починалася зйомка, я був у цілісному костюмі, і мені кажуть: «Так, Роберт, ти зараз як би приземляєшся на дах, коли почуєш «мотор», починай йти так, ніби він щойно приземлився й починає йти». Ну, я надів цей шолом, він закрився, і я нічого не міг бачити. Потім спалахувало світлодіодне підсвічування, і це було як у «Маньчжурському кандидаті». Я був повністю засліплений. Уже коли ми робили останніх «Месників», мені кажуть: «Гей, Роберт, не міг би ти надіти цей», я такий: «Шолом? Ні! Нанесіть ось сюди пару точок і потім зможете домалювати його.

Отже, Роберт Дауні молодший встиг таки трохи постраждати через такий шолом. Звичайно, не було б проблем, якби в нього дійсно був функціонал, як у Залізної людини, але в реальності все інакше.