😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Rockstar випустила тизер майбутнього оновлення для GTA Online

Схоже, нове масштабне доповнення додасть у гру трохи історії та новий острів.

GTA Online

У новому короткому тизері доповнення ґеймери можуть помітити пляж, на якому лежить «Джон Доу» — невідоме тіло мертвої людини. Окрім цього в правій частині видно ще й мапу острову, якого в грі поки немає. Можливо, він якраз і з’явиться після оновлення з іншим контентом.

Назва й деталі доповнення поки не розголошуються. У липні 2020-го року Rockstar оголосила, що якраз до кінця року вона випустить апдейт, який стане «наймасштабнішим» за всю історію GTA Online. У ньому, як натякнули розробники, «відкриється пограбування в новій локації». У 2021-му році GTA Online та однокористувацька кампанія п’ятої частини вийдуть на PS5 та Xbox Series X.

Не вдалося нічого розгледіти на тизері? То може вже час придбати собі новий монітор? З цим може дуже допомогти сервіс E-Katalog, який збирає для вас дані та ціни про купу різноманітних товарів з усіх відомих інтренет-магазинів! Наприклад, аби знайти для себе крутий та бюджетний монітор, не потрібно копатися в купі різних майданчиків, адже все це вже зібрано на E-Katalog!