😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Розаріо Доусон розповіла, що передивилася всі серії «Війн клонів», аби зіграти Асоку Тано

У цій ролі акторка з’явилася в останньому епізоді «Мандалорця», і вона зізналася, що вивчала персонажа «наче навіжена».

Асока Тано

Акторка Розаріо Доусон разом із режисером Дейвом Філоні дали інтерв’ю виданню Vanity Fair. Воно було присвячене виходу п’ятої серії «Мандалорця». Саме там уперше з’явилася Асока Тано. Роль учениці Енакіна Скайвокера дісталася якраз Доусон.

Сама акторка каже, що сильно нервувала, коли їй показали арти з персонажем. Було це ще до прем’єри першого сезону серіалу. На отримання ролі нею вплинула підтримка фанатів та знайомство із шоуранером Джоном Фавро.

Я дивилася деякі епізоди «Війн клонів», але після отримання ролі почала дивитися все по порядку й побачила більше зв’язків.

Розаріо Доусон

Окрім цього акторка вивчала роботу Ешлі Епштейн, яка займалася озвученням Асоки Тано. Розаріо намагалася відчути, як і коли змінюється голос героя, його енергетика, як персонаж дорослішає.

Асока Тано в действии и настоящее имя Малыша Йоды: чем ещё нас удивила  новая серия «Мандалорца»

Я вивчала її як навіжена

Розаріо Доусон

Дейв Філоні додав, що команді серіалу довелося потрудитися, аби передати зовнішність персонажа з анімаційного проєкту в серіал із живою грою. Окремо він відзначив очі — блакитний колір не стали змінювати за проханням самої виконавиці ролі.