😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Розробники Beautiful Desolation попросили в «піратів» заплатити за гру «хоч щось»

Справа в тому, що створювали проєкт усього дві людини, а в підсумку більшість користувачів скористалися послугами торрентів.

гроші

Автори ізометричної пригоди Beautiful Desolation могли б радіти успіхам свого проєкту, адже гра набула чималої популярності. Проблема ж у тому, що проявляється вона в кількості завантажених через торренти копій. Це доволі сильно вдарило по бюджету студії The Brotherhood, що складається всього з двох людей.

Автори гри опублікували звернення до тих, хто вирішив завантажити їх проєкт безкоштовно (щоправда, уже його видали, але збережена копія є тут). У ньому вони розповіли, що в грі налічується понад 50 тис одночасних користувачів, а от у Steam цей показник склав приблизно тисячу людей. Нескладна математика, яка показує кількість ґеймерів-піратів.

Розробники спочатку запропонували придбати хоча б саундтрек із їх гри. Потім вони залишили від імені студії гаманець PayPal, і запропонували тим, хто вже скористувався «піратськими послугами», допомогти студії хоча б одним доларом.

Схоже, після цієї історії в авторів Beautiful Desolation справа трохи пішли вгору, бо повідомлення вони видалили, а один із них, Кріс Бішофф, на своїй сторінці в Twitter подякував фанатам за приділену увагу та допомогу.