Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Розробники Cyberpunk 2077 й самі не знали про відкладення гри до офіційної заяви

Сказати їм раніше було б, фактично, незаконно.

cyberpunk-2077

Журнал Game Informer вирішив через власні джерела всередині CD Project RED дізнатися про деталі незнання розробників про відкладення гри. Справа в тому, що студія й раніше визнала це, посилаючись на причини юридичного характеру, але ж потрібні деталі.

З’ясувалося, що говорити про можливе відкладення стали тільки 26 жовтня. Остаточне рішення щодо цього прийняли тільки наступного дня. У підсумку про плани на зсування релізу не знали приблизно 90 % працівників штату.

Усе тому, що керівництво фактично не мало права повідомляти про своє рішення завчасно. Цим вони порушили б трудовий кодекс Польщі. У компанії працює приблизно 1 тис людей. Кожному з них довелося б підписувати угоду про нерозголошення. Оскільки автори Cyberpunk 2077 — це публічна компанія, то й розголошувати цю інформацію навіть серед звичайних працівників вона не могла. У такому випадку це визнали б як «виток конфіденційних даних», і такою фігнею можна було б скористатися для маніпуляції на біржі.

Офіційно представники ігрової індустрії пояснили ситуацію під час розмови з інвесторами.

Інформація подібної ділової важливості, тобто затримка релізу найбільшого проєкту в розробці в компанії, буде розглядатися як конфіденційна і здатною вплинути на вартість акцій — як мінімум доти, поки про неї не стане відомо офіційно. Ці дані легко можуть вплинути на потенційні рішення інвесторів.

По суті, ранній незапланований витік такої інформації потенційно міг призвести до махінацій на ринку й маніпуляції ринкової вартості CD Projekt на Варшавській фондовій біржі. У зв’язку з цим дані про затримку релізу Cyberpunk 2077 не могли оприлюднити для всіх співробітників компанії до офіційної публікації оголошення.

представники CD Projekt RED

Cyberpunk 2077 тепер очікується 10 грудня.