Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Розробники Greedfall запрошують ґеймерів на закрите тестування своєї нової гри

До початку тесту ще є час, а заявку можна залишити просто зараз.

Steelrising

Студія Spiders, яка найбільше відома за випуску рольового екшна Greedfall, збирається проводити бета-тестування свого нового тайтлу — Steelrising. Початися тест має в березні, і триватиме тільки 7–10 днів. Для того, аби мати шанс потрапити на бету, потрібно заповнити спеціальну заявку. Зробити ви це можете за цим посиланням. Майте на увазі, вам доведеться підписувати NDA.

Сама заявка доволі проста — тут ваш вік, улюблені платформи і т.д. З цікавого, розробники хочуть знати, чи грали ви в Dark Souls, Darksiders, Greedfall, Bloodborne, Sekiro: Shadows Die Twice та Assassin’s Creed Unity. Скоріш за все, їхній тайтл місцями буде схожим на ці проєкти.

Події Steelrising розгорнуться в альтернативній Франції 18 століття. Там король Людовік 16 вдався до терору парижан за допомогою власної армії бойових автоматонів. Нам доведеться побачити таку-собі альтернативну Велику Французьку Революцію. До речі, головна героїня також є таким автоматоном, та ще й водночас і тілоохоронцем дружини короля Марії-Антуанетти.

Дати релізу в гри поки немає. Відомо, що вийде вона на PC та консолях нового покоління.