Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Розробники Hitman офіційно представили свою нову гру

Нею виявився тайл про Джеймса Бонда. Від найманого вбивці до секретного агента.

007

Новим тайтлом, над яким працює студія IO Interactive, виявився Project 007 — нова гра про Джеймса Бонда. Поки в неї немає ні дати виходу, ні реальної офіційної назви. Відомо тільки те, що головним героєм виступить сам Джеймс Бонд. Сюжет розкриватиме історію його становлення у якості агента 007.

Розробники поки показали тільки короткий тизер. Вони також підтвердили, що вийде гра на PC та консолях, а створюється на пропріетарному рушії компанії Glacier. Генеральний директор IO Interactive Гакан Абрак каже, що поки це найбільш амбіційний проєкт для студії.

Воістину, час від часу в нашій індустрії буває так, що все сходиться вдало. Створення повністю оригінальної гри про Бонда — це величезна відповідальність, але я вірю, що IO Interactive у співпраці з нашими творчими партнерами з EON і MGM зможе створити для гравців щось дійсно особливе.

Наша команда з великим ентузіазмом ставиться до цього проєкту. Нам уже не терпиться повною мірою показати свої творчі здібності в роботі над всесвітом Джеймса Бонда і створити саму амбітну гру в історії нашої студії.

Гакан Абрак

Студія буде видавати гру самостійно при підтримці кінокомпанії MGM, якій належать права на персонажа. Розробники вже запустили тизер-сайт проєкту та почали набір співробітників, які й займатимуться новим проєктом.