Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Розробники майбутньої Gotham Knights пояснили, чому «Бетмен мертвий, а гра не стосується серії Arkham»

Багато хто вирішив, що майбутня гра стане продовженням останнього проєкту про Бетмена, але це зовсім не так.

Gotham Knights

Нагадаємо, що на DC Fandome анонсували нову гру Gotham Knights, яка очікувалася, як «нова гра про Бетмена». Проте, з першого трейлера нам стало відомо, що Темний лицар мертвий, а гра взагалі ніяк не стосується серії Arkham.

Студія WB Games Montreal дала інтерв’ю виданням IGN та Comicbook. Ґеймери побачили схожість із серією Arkham в плані ґеймплею та фону. Окрім цього сюжет перегукується із закінченням Batman: Arkham Knight. Саме тому багато хто був упевнений, що це все-таки продовження.

Gotham Knights — це абсолютно нова екшн-RPG у відкритому світі, де головні герої відносяться до Сім’ї Бетмена. Гравцям належить узяти на себе роль Бетгьорл, Найтвінга, Робіна й Червоного Ковпака.

Вони повинні захищати Ґотем після смерті Бетмена. Ці герої повинні дати жителям міста надію.

WB Games Montreal

Щодо смерті Бетмена: розробники кажуть, що хотіли просто замінити стандартний образ життя Ґотема. Такий спосіб має наштовхнути гравців на новий спосіб взаємодії з містом.

Ми хотіли позбавити гравців впевненості і відчуття безпеки. Так що в нас був варіант узяти Ґотем, де Брюс діяв в образі Бетмена протягом 15 років — з усією історією й мережею союзників, — і прибрати його зі сцени.

Це змусить гравців задатися питанням: «Що мені робити і як захищати Ґотем?».

WB Games Montreal

Проте, з упевненістю саме про смерть Бетмена ніхто не каже. Дійсно, так говориться в трейлері та й розробники не цураються говорити про нього в минулому часі, але може відбутися що завгодно. Можливо, він інсценував свою смерть (не вперше йому таке робити), і це є частиною сюжету. Автори гри можуть навмисно плутати гравців.

Gotham Knights очікується у 2021-му році на PC, PS4, PS5, Xbox One та Xbox Series X.