😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 пообіцяли здивувати навіть найбільших прихильників серії

У грі має з’явитися чимало нового, чого не було в жодній із попередніх частин.

Stalker

Автори S.T.A.L.K.E.R. 2 усе ще не квапляться розкривати подробиці своєї гри. Проте, втриматися від хоч якихось коментарів також важко. Цього разу в офіційному Discord-каналі гри комьюніті-менеджер під ніком McCulkin натякнув на те, що гра може здивувати навіть найбільших прихильників серії. Схоже, мова йде про нові механіки й можливості.

Звичайно, нічого конкретного він не розкрив, але й наявні дані дають привід для побудови теорій.

Упевнений, що С2 буде грою, яка буде дивувати. І тих, хто грав тільки в основну трилогію й ніколи не грав у модифікації, і тих, хто постійно шукав для себе «щось нове» за допомогою надбудов.

Настають нові механіки, цікаві рішення і фішки, яких не було в попередніх іграх. Але ми намагаємося зробити так, щоби гравці відразу зрозуміли: так, це Сталкер.

«Невелика новизна» в контексті такого великого періоду вже точно не зовсім актуальна фраза. З останньої гри пройшло багато часу, щоб у С2 була лише «невелика новизна». Гравців чекає найбільший відкритий світ, у рамках всесвіту гри, у сеттінгу постапокаліпсису, що працює з нелінійним сюжетом. Це вже апріорі не може бути лише «невеликою новизною».

Комьюніті-менеджер McCulkin

Через такі заяви можна сподіватися, що S.T.A.L.K.E.R. 2 стане не просто величеньким сюжетним доповненням до оригінальної трилогії.