😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Розвиток «Гри престолів», «Миротворця» із Сіною та офіційна заява щодо серіалу за «Гаррі Поттером»

Представник HBO розповів про плани на майбутнє франшиз каналу та Warner Bros.

Гаррі Поттер та Гра престолів

Голова HBO та HBO Max Кейсі Блойс дав інтерв’ю виданню The Hollywood Reporter. У ньому знайшлося чимало цікавого про очікувані проєкти. Він одразу зазначив, що компанія збирається триматися своєї стратегії, яка орієнтована на «преміум-контент».

У Warner Bros. та HBO є купа планів на всесвіти «Гри престолів» та коміксів DC, але вони не збираються викидувати це все на ринок одразу, плутаючи всіх кого тільки можна в спробах заробити побільше грошей. Якість у них у пріоритеті над кількістю, а от скільки уваги приділити якій історії, це вже залежить від реакції глядачів.

Ми намагаємося давати установку не на «п’ять шоу за три роки», а на «історії, які варто розповісти». У нас у роботі є по декілька різних поглядів на різні всесвіти. І втілити в життя я хочу той, який виявиться кращим у творчому плані. Головне для нас — історії, які хочуть розповісти шоуранери, а не якийсь умовний план із кількості серіалів.

Кейсі Блойс

В окремій розмові Блойс також не став відкидати можливість появи нових спін-оффів за «Грою престолів» про персонажів основного шоу. Хоча, раніше він казав, що прямого продовження серіал не отримає, але у якомусь сенсі це може змінитися, якщо робити нову гілку про подальше життя когось із головних героїв.

Гарна новина з приводу приквелів у тому, що в нас уже є історія, прописана Джорджем Мартіном. Ми працюємо з ним і ще можемо поспілкуватися з приводу прямих спін-оффів, але поки що справа обмежиться приквелами — все-таки світ, який придумав Джордж, величезний.

Кейсі Блойс

Окрім цього головна HBO та HBO Max таки зізнався, що в компанії розмірковують над тим, аби таки почати роботу над серіалом за «Гаррі Поттером». Раніше ж що Warner Bros., що HBO відрікалися від того, що взагалі про це хтось думав. Проте, ніяких угод зі сценаристами чи режисерами таки дійсно поки не було.

Далі мова зайшла про контент за коміксами. Кейсі Блойс заявив, що одним із перших крупних серіалів за всесвітами DC стане «Миротворець». Це фактично спін-офф «Загону самогубців» Джеймса Ґанна, головну роль у якому виконає Джон Сіна. Проєкт мають запустити в січні 2022-го року.

З DC я почав працювати відносно недавно, у минулому серпні. «Миротворець» — одне з перших шоу, якому я дав «зелене світло», воно вийде вже в січні 2022. І це буде відмінний приклад того, що HBO Max і DC можуть робити разом на такому рівні, якого ви ще не бачили в телепроектах за коміксами цієї компанії.

Кейсі Блойс