😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Рятуйте котів, поки їх не перерізав злісний загарбник земель

У вас залишилося 5 днів!

Острів Котів Купити Огляд Geek Informator

Трохи передісторії: на нашій планеті є цілий острів, де живуть тільки коти. Однак на їхні землі поклав око таємничий лорд Веш Темнорук, який хоче викинути з острова всіх чотирилапих пухнастиків заради загарбання нових земель. Воювати з ним та його армією/флотом, на жаль, марна справа. Є тільки один вихід — давати драпа з острова, поки ще є можливість.

Саме з цього моменту й починається партія гри «Острів Котів». Разом із друзями у вас є лише одна основна ціль: врятувати котів з острова (і набрати собі трохи скарбів). Місця на кораблі обмаль, а треба ще позбутися пацюків та якось розмістити золото та інші прикраси на палубі та в каютах.

Острів Котів Купити Огляд Geek Informator
Острів Котів Купити Огляд Geek Informator

У цій тетрисоподібній грі доведеться змагатися ще й із друзями. Так, ціль у вас одна і вона дуже благородна. Однак хто серед усіх рятівників найкращий? Кому можна після порятунку всіх котів відправлятися до МНС і рятувати вже реальних котів? Це вам і треба з’ясувати.

Рятуйте котів сім’ями, виконуйте загальні завдання та слідкуйте за кількістю риби, якою будете приманювати котів з острова. Це ж тільки ви знаєте, що пухнастики в небезпеці… У вас залишилося 5 днів.

Партнерський матеріал
Магазин Geekach Shop