😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

S.T.A.L.K.E.R. 2: розробники відповіли на всі питання щодо гри

Коли чекати на продовження? Якою вона буде?

Сталкер 2

На своїй офіційній сторінці у Facebook GSC Game World провели сесію для фанатів гри та відповіли на всі питання щодо другої частини S.T.A.L.K.E.R. Не всі відповіді містили в собі конкретику, але це все одно краще ніж нічого.

На головне питання щодо приблизної дати виходу гри ведучій сесії та ком’юніті-менеджер GSC не зміг дати чіткої відповіді. Проте, стало відомо, що вихід S.T.A.L.K.E.R. 2 не так уже й далеко.

Поки не можемо розповісти, але точно не доведеться чекати стільки ж, скільки прочекали з виходу «Заклику Прип’яті».

Також фанатів серії ігор цікавило коли GSC почнуть ділитися «вагомою» інформацією щодо S.T.A.L.K.E.R. 2. Як зрозуміло з відповіді розробників, протягом 2020 року вони потихеньку почнуть відкривати таємниці другої частини. GSC зазначили, що S.T.A.L.K.E.R. 2 доволі близька за духом до оригінальної трилогії, оскільки всі розробники є фанатами серії ігор. Щодо питання про моделі та наробки зі скасованого проєкту, GSC дали чітку відповідь.

Це нова гра, а не продовження розробки скасованої.

Стало відомо, що на режим «королівської битви» не потрібно чекати, але розробники зазначили, що пильно стежать за модами до гри та можливо щось звідти підкреслять для себе. Спираючись на це, скоріш за все, відома фраза «Cheeki-Breeki» повернеться в другій частині S.T.A.L.K.E.R. Розробка гри відбувається на Unreal Engine 4, але GSC завірили, що за графічну складову не потрібно хвилюватися. Щодо масштабу самого проєкту та розміру карти в S.T.A.L.K.E.R. 2, GSC пообіцяли надати коментар в окремому великому пості.

Наприкінці сесії розробники зазначили, що розуміють, яку відповідальність несуть перед фанатами гри тому мають досить серйозний підхід навіть до дрібниць. Останній коментар від ком’юніті-менеджера GSC надихає вірити в краще.

Упевнений, ми вас не розчаруємо.