😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Саймон Пегг розповів про майбутнє фільмів за франшизою «Стартрек»

«Ці картини не заробляють на рівні Marvel», — сказав актор.

Стартрек

У нещодавньому інтерв’ю актор Саймон Пеґґ розповів про непевність майбутнього фільмів із франшизи «Стартрек». Останній фільм під назвою «Стартрек: За межами Всесвіту» вийшов у 2016 році, після чого франшиза втратила свій напрям остаточно.

Спочатку виникли проблеми в переговорах з акторами. Через це четвертий фільм заморозили. Згодом ним займався Квентін Тарантіно, проте щось пішло не так. У 2019 році з’явилася інформація про те, що режисером стрічки стане Ной Гоулі («Легіон»).

За словами Пеґґа, він і сам не впевнений у майбутньому франшизи. До того ж трагічна загибель Антона Ельчіна у 2016 році підкосила ентузіазм авторів. Ну і з фінансової точки зору також не все так просто.

Правда в тому, що фільми за «Стартреком» не заробляють на рівні Marvel.

Вони збирають близько 500 млн доларів, а при цьому створення нової частини потребуватиме близько 200 млн доларів. Щоб отримати прибуток, ця сума повинна окупитися тричі.

Саймон Пегг

Також актор зазначив, що студія не надто розкручувала 50-річний ювілей франшизи, що був близько до прем’єри третього фільму. Саму стрічку просовувала також достатньо слабо.