Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Саурон у людській подобі: нові подробиці про серіал за «Володарем перснів»

Розробники намагаються все тримати в таємниці, але нові деталі проекту продовжують «вислизати» до Інтернету.

Властелин-колец

Новий серіал стане приквелом оригінальної трилогії по «Володарю перснів». У ньому детально опишуть все, про що в книгах і фільмах згадували лише окремими фразами. Події будуть розвиватися у часи Другої Епохи. Вона закінчується Війною останнього Союзу, завершення якої стало першими кадрами до фільму «Володар перснів: Братство персня».

Створювати серіал буде Amazon Studio. Шоураннерами стануть Джей Ді Пейн та Патрік Маккай, які зараз займаються повнометражним фільмом «Зоряний Шлях 4». Щонайменше перші дві серії буде режисерувати Хуан Антоніо Байон, який займався «Світом Юрського Періоду 2» та «Голосом Монстра». Знімати серіал будуть у Новій Зеландії, де і проходили зйомки оригінальної трилогії фільмів Пітера Джексона за книгами Джона Толкіна.

Раніше Amazon створила спеціальну інтерактивну карту світу Середзем’я, яку студія постійно оновлює, додаючи нові деталі. Трохи пізніше до команди приєднався Брайан Когман, який працював над «Грою Престолів». Він має стати свого роду консультантом для головних сценаристів. Бюджет проекту оцінюється вже приблизно в 1 мільярд доларів.

Нещодавно з’явилися нові подробиці щодо сюжету серіалу. Він розповість про самий початок правління Саурона – як він прийшов до влади, і як правив своєю територією. Все це наприкінці призведе до вирішальної битви з Ісілдуром під час Війни останнього Союзу. Картина покаже людську подобу самого Темного Володаря. Також ми маємо побачити створення Перснів Всевладдя, армії Саурона та інші важливі події, які відбулися в цей період.

Окремо зазначимо, що Amazon Studio разом з серіалом придбала права на «можливі побічні проекти». Це означає, що при успішному запуску даного приквелу можна очікувати і інші проекти по всесвіту «Володаря Перснів».