Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Сценарист серіалу за Hitman розповів деякі деталі сюжету

У відомого вбивці на початку шоу навіть буде волосся!

Hitman

Дерек Колстад, автор сценарію до «Джона Віка», розповів про свою роботу на серіалом за Hitman. За його словами, робота над першими двома серіями вже закінчилася. Там серіал знайомить глядачів із головним героєм. Більш того, спочатку Агент 47 буде доволі сильно відрізнятися від персонажа, яким ґеймерам доводилося керувати в грі. У нього навіть буде волосся, а штрих-код на потилиці він помітить тільки наприкінці першої серії.

Я зробив зав’язку чимось на зразок суміші «Третьої людини» з «Трьома днями Кондора». На початку наш герой — усе той же кілер, якого ми знаємо по іграх, але з волоссям, і працює він незалежно. У нього є зв’язковий-куратор, у нього є життя, і в цілому він схожий на кілерів, про яких ми читали в книжках із вісімдесятих і сімдесятих.

Але одного разу він отримує особливе завдання й дізнається, що весь цей час він не ухвалював рішення з власної волі. І звичайно, серія закінчується сценою перед дзеркалом, коли він знаходить захований під шкірою штрих-код. І тут головною таємницею стає питання: «Хто я насправді?» У фільмах про Борна це зробили блискуче.

Дерек Колстад

Коли ж почнуться зйомки — сценарист і сам ще не знає. За його словами, він раз на місяць обговорює сценарій із представниками Fox, але чи взагалі проєкту дадуть «зелене світло» — поки сказати важко. Взагалі, шоуранера проєкт і досі не має.

Сам сценарист не хоче братися за цю посаду. Він хоче писати, а не віддавати весь час одному й тому ж проєкту, та ще й займатися всіма організаційними питаннями.