😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Сценариста Fallout: New Vegas, Divinity: Original Sin II та купи інших ігор звинуватили в домаганнях

Творець приніс публічні вибачення. Розбираємося в ситуації.

Кріс Авеллон

Сьогодні дівчина на ім’я Карісса (прізвище вона вирішила не розголошувати), що працювала в ігровій індустрії, розповіла про неприємну ситуацію з Крісом Авеллоном. Він є сценаристом KotOR 2, Fallout: New Vegas, Pillars of Eternity, а також майбутнього римейку System Shock та Vampire: The Masquerade — Bloodlines 2. Також він є наративним дизайнером Dying Light 2 від Techland.

За словами дівчини, на одному з івентів Кріс напоїв її до неадекватного стану. Після цього він разом із друзями відвели її до номеру в готелі, після чого вони пішли, а Авеллон залишився. Що саме відбулося вночі, вона не пам’ятає, але Кріс начебто зізнався, що вона відмовила йому в сексі.

Окрім цього Карісса стверджує, що подібні ситуації відбувалися і з іншими дівчатами в індустрії, яких вона знає. Після цього він начебто став вести себе з нею максимально обережно та по-доброму. Пізніше вона познайомила його зі своєю подругою, яка потім жалілася на «емоційне насильство» з боку розробника.

Через поведінку Авеллона він потрапив у «чорний список» одного з івентів (якого саме — не уточнюється). Через подібні витівки та його поведінку в нетверезому стані, за словами Карісси, його звільнили з колишнього місця роботи.

До заяв дівчини приєдналася й інді-розробниця Келлі. Вона заявила, що Авеллон декілька разів чіпав її без дозволу, «у тому числі й нижче спини», намагаючись увести її у свій номер готелю. Припинив він тільки після того, як втрутився знайомий Келлі.

Пройшло тільки декілька годин з оприлюднення звинувачень, як сам Кріс Авеллон публічно вибачився на своїй сторінці в Twitter перед дівчиною, що нічого про нього не писала, але ретвітнула запис Карісси.

Мені варто бути краще, і я хочу вибачитися. Мені шкода, що нічого не вийшло, я правда намагався.

Кріс Авеллон

Фанати спробували дізнатися в нього, що саме відбувалося з його точки зору. Проте, творець вирішив не розкривати подробиць.

Мені нічого сказати. Мені варто бути кращим, але я був байдужим. Ми ще роками бачились після нашої першої зустрічі, і я ні про що не шкодую.

Кріс Авеллон.

Крім цього він одразу ж відхрестився від підтримки фанатів.

Карісса ненавидить мене, це правда. Я не знаю, як це виправити. Можливо, коли ти робиш боляче чиїмось друзям, то немає іншого виходу, крім як вирішити питання з людиною безпосередньо. І немає ніякої потреби підтримувати мене, мені це не потрібно.

Облиште мене, це того не варто. Я й так уже майже в могилі. І хочу сказати, що будь-яка моя робота завжди виконувалася разом із сильною командою. Ігри не створюються іншим способом.

Кріс Авеллон

Він також намагався поговорити з Каріссою напряму, але вона його заблокувала, і додала, що на відміну від нього, вона навмисно не називала імена дівчат в історії про нього. Сам Кріс оприлюднив звернення, у якому запропонував їй поговорити, та запитав, чи може він щось зробити, аби вибачитися.

Що буде далі — невідомо. Поки що ніхто з компаній, у яких працює Авеллон, не давав коментарів щодо цієї історії.