😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Себастіан Стен поділився враженнями від серіалу про «Сокола та Зимового Солдата»

У ньому він зіграє «Зимового Солдата».

Сокіл та Зимового солдат

Через введення карантинних заходів виробництво серіалу про «Сокола та Зимового Солдата» в Празі зупинилися. Про те яким має вийти майбутній супергеройський бойовик розповів в інтерв’ю The Hollywood Reporter виконавець головної ролі Себастіан Стен.

Він вважає майбутнє шоу схожим за настроєм до фільму «Перший месник: Друга війна», де вперше з’явився Зимовий солдат — персонаж, якого він грає. Також під час зйомок актору здавалося, що це черговий фільм, хоч він знав про формат виходу проєкту.

Мені подобається, що настрій цього світу відчувається точнісінько таким як у «Першому меснику: Друга війна». Робота над тим фільмом була одним із моїх найкращих досвідів у кар’єрі. Зрештою в серіалі все приземлено — ви побачите світ приблизно таким, яким його знаєте. Масштабного екшну в ньому, втім, теж вистачає.

Себастіан Стен

Актору дуже подобається вектор розвитку Marvel, яка нещодавно почала розвивати франшизу у форматі серіалів, а не тільки кіно, як було раніше. За його словами, нові шляхи відкрили можливість розкрити персонажів, яким не вистачало хронометражу картин на великому екрані.

Поки достеменно невідомо чи встигнуть творці доробити «Сокола та Зимового Солдата» до серпня цього року — дати запланованого релізу. До цього часу глядачам показали лише декілька кадрів із серіалу в рамках реклами до Супербоулу 2020.