Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Серіал «Декстер» повернеться на екрани

Головний актор з оригінального шоу про серійного вбивцю з власними «принципами» знову візьметься за свою роль.

Декстер

Телеканал Showtime вирішив, так би мовити, воскресити серіал «Декстер». Поки що в замовленні значиться тільки один сезон на 10 епізодів. Далі продовжувати шоу не планують, оскільки це така-собі разова акція.

Нові епізоди стануть прямим продовженням останнього сезону оригінального серіалу, який закрили у 2013-му році. Майкл Сі Голл повернеться до ролі серійного вбивці Декстера, а Клайд Філліпс знову стане шоуранером. Він працював над першими чотирма сезонами шоу, які отримали найбільше визнання серед фанатів. Він пішов із шоу у 2009-му році.

Зйомки стартують на початку 2021-го року. Вийти серіал має восени того ж року.

Ми повернулися б до цього унікального персонажа тільки в тому випадку, якщо б знайшли до нього підхід, гідний такого блискучого серіалу. І ми готові повідомити, що Клайд Філліпс і Майкл Сі Голл цей підхід знайшли. Нам не терпиться приступити до зйомок і показати результат світу.

Showtime

Нагадаємо, що серіал розповідає про маніяка-вбивцю, який реалізує свої інстинкти через розправу над іншими злочинцями, й одночасно намагається вести звичайне життя в ролі одного із судмедекспертів поліції.

Фанати оцінили фінал шоу доволі негативно. Рейтинг серії на IMDb складає 4,6 з 10. Його можна вважати одним із найбільш негативно прийнятих фінальних епізодів серіалів в історії ТБ. Схоже, автори вирішили виправити помилку.